Zestawy sushi – menu

Zamów zestawy sushi z dostawą, które oferuje nasz dom sushi. Zestawy są w różnych rozmiarach, cenach i zawierają sushi różnych typów. Pewno znajdziesz coś dla siebie.

Gotujemy następne rodzaje sushi.

Hosomaki to jest rolka owinięta nori. Średnica około 3 cm. Wypełnienie zawiera jeden składnik. Do nadzienia również dodają sezam lub sos unagi. Hosomaki gotują z pół arkusza nori. Nazwa tłumaczy się jako „cienka rolka”.

California to uramaki, czyli rolka „na lewą stronę”. Skład nadzienia to zazwyczaj ogórek, krab, awokado. Zwykle nie zawiera surowych owoców morza. Zewnątrz rolki pokryte są prażonym sezamem lub kawiorem tobiko.

California Tatar to po prostu przewrócona California, a na jej powierzchni leży sos.

Philadelphia to także uramaki. Różni się od Californii tym, że koniecznie zawiera serek Philadelphia. Rolka owinięta pokrojonym w cienkie plasterki filetem łososiowym, a nie tobiko. Pstrąg może być również użyty zamiast łososia.

Dragon. Prawdopodobnie najsmaczniejszy i najdroższy uramaki. Ponieważ zawiera węgorza. Dragon ma różne wypełnienia. Każdy gatunek rolek Dragon jest owinięty różnymi potrawami: awokado, łosoś, ser, a nawet węgorz. Nadzienie może zawierać różne produkty. Tylko jedna rzecz pozostanie taka sama — węgorz.

Futomaki jest rolką owiniętą całym arkuszem nori. Różni się od Hosomaki – ma 5 cm średnicy i kilka składników. Tempuro maki to Futomaki smażona w panierce.

Chef's rolls

Zasmakuj rolki od naszego szefa kuchni. Dostań niezapomniane wrażenia, połącz swoje yin i yang. Zamów idealną kompozycję składników i zdobądź harmonię.

Rolki wegańskie od naszych mistrzów to po prostu pycha. Zawiera mango, tofu, cukinię, awokado i inne składniki w różnych kombinacjach.

Nigiri. Dziś jest to najpopularniejszy rodzaj sushi na świecie. Jest to podłużna bryłka ryżu, która prasuje się ręcznie z niewielką ilością wasabi i cienkim kawałkiem nadzienia (neta), który przykrywa ryż.

Gunkan to kawałek ryżu owinięty paskiem nori. Wygląda jak łódź. Nadzienie zawiera jeden lub kilka składników, takie jak kawior lub wodorosty.

Pieczona ryba

Tutaj są zebrane rolki z pieczoną rybą. Pieczony łosoś i tuńczyk są połączone z Twoimi ulubionymi składnikami.

Oferta naszych zestawów sushi szeroka. Gdansk może polegać na nas. Zamów więc swój ulubiony zestaw sushi. Cena demokratyczna, jakość królewska, dostawa szybka.